Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Pałacowe spotkania z historią

Ferie w bibliotece!!!

Kolejne ferie zimowe za nami. Zajęcia w bibliotece odbywały się od 15 do 26 stycznia. Dzieci spędzały czas na różne sposoby. W siekierczyńskiej bibliotece w tym roku głównie graliśmy w gry planszowe. W Zarębie na pierwszych zajęciach poznaliśmy się, a następnie przystąpiliśmy do realizacji tegorocznego planu. Nie zabrakło głośnego czytania popularnych książek wśród dzieci. 

Największym powodzeniem cieszyły się zajęcia plastyczne, na których wykonywaliśmy maski karnawałowe, piękne prace z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz kolorowe kwiatki. Była gra w kolory, malowanie ulubionych bohaterów z książek oraz śpiewanie. Wszystkie zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, wśród rozmów i dobrej zabawy. Ferie skończyły się, ale biblioteki są otwarte i cały czas czekają na wszystkich, którzy chcą się z nimi zaprzyjaźnić.

Autor: Marzena Stelmach